Plastikust pastakad

Otsid taskukohast ja stiilset pastakat? Meil on valikus mitmeid plastikust pastakaid ja parim selle juures on see, et kõikidele pastakatele saame peale trükkida Sinu ettevõtte logo või sõnumi! Minimaalne tellimise kogus on alates 100 tk-st, kuid mida suurema koguse tellite, seda odavam on tüki hind, seega ettevõttele logoga pastakaid planeerides tasub mõelda pikemale perspektiivile.

Valitud tooted

Pastapliiatsil on värviline libisemiskindel korpus. Sinine tint. Mõõtmed: ø10 x 140 mm.

Hinnaklass 0.00
Preview

Metallist viimistlusega pastapliiatsil on metallist klamber ja puuteots. Töötab keeramismehhanismiga. Must tint. Mõõtmed: ø10 x 145 mm.

Hinnaklass 0.00
Preview

Pastapliiats metallklambri, sinise tindi ja keeramismehhanismiga. Mõõtmed: ø10 x 142 mm.

Hinnaklass 0.00
Preview

ABS-plastikust pastapliiats koos värviliste detailidega. Mõõtmed: ø11 x 141 mm.

Hinnaklass 0.00
Preview

Praktiline ja värviline pastapliiats ABS- ja AS-materjalist rombikujuliste kujunduselementidega. Saadaval mitmeid värve. Sinine tint. Mõõtmed: ø11 x 139 mm.

Hinnaklass 0.00
Preview

ABS-materjalist pastapliiats koos klambriga. Valge korpus, sinine tint. Mõõtmed: ø11 x 136 mm.

Hinnaklass 0.00
Preview

Pastapliiatsil on puuteots ja telefonialus. Pliiatsi otsal on hõbedased mustriga detailid. Sinine tint. Mõõtmed: ø11 x 143 mm.

Hinnaklass 0.00
Preview

Unikaalse metallist klambriga pastapliiatsi teeb eriliseks lummav teemantmuster. Uuel mudelil on hõlpsamat haaret võimaldav viimistlus, millega on kirjutamine käepärasem. German Dokumental® sinise täitetindi ja TC-kuulikuga saate kirjutada ülimugavalt kuni 1200 meetrit.

Hinnaklass 0.00
Preview

Unikaalse pastapliiatsi teeb eriliseks lummav teemantmuster. Uuel mudelil on hõlpsamat haaret võimaldav viimistlus, millega on kirjutamine käepärasem. German Dokumental® sinise täitetindi ja TC-kuulikuga saate kirjutada ülimugavalt kuni 1200 meetrit.

Hinnaklass 0.00
Preview