Reklaamkingitused

Otsid kvaliteetset reklaamkingitust, mis loob väärtust ja tekitab emotsioone kingisaajas? Kaubad.ee töötab tehastega üle-maailma ning pakume suures valikus erinevaid reklaamkingitusi aga ka muid ettevõttele vajalikke kulutabeid.

Meie peamised suunad on:

Ärikingitused
Reklaamtooted
Firmameened
Firmatekstiil
Kampaaniatooted
Messikingitused
Ürituste tarbed
Promotooted
Kontoritarbed
Erilahendused

Näidistooted

Minimalistliku disainiga moodne seljakott on valmistatud pehmest PU-imitatsioonnahast. Sisekattega kotil on 15.6-tolline sülearvutilahter, mahukas põhitasku, 2 sisetaskut ja 2 pliiatsihoidja silmust. Koti tagakülg on polsterdatud võrkkangaga ja kanderihmad on reguleeritavad. Väliskatte materjal: 100% PU-materjal. Välispind: 100% 210D-polüester. PVC-vaba.

Hinnaklass 0.00
Preview

Ühendage 10W kiire laadimisega alus USB- või C-tüüpi väljundisse ning looge oma telefonile laadimispunkt (Androidi uuemad põlvkonnad, iPhone 8 ja uuemad). Vanemaid telefone saab laadida kahe USB-pordi kaudu, ühendades nad kaabli abil. Sile ABS-materjalist pind sobib hästi firmalogo trükkimiseks. Sobib vaid laadimiseks, mitte sünkroonimiseks. Sisend: 1A. Väljund: 5V/1A. Juhtmevaba väljund: 10W. Tüüp C sisendid: 5V/2A ja 9V/1.67A; Micro-USB sisendid: 5V/2A ja 9V/1.67A; Juhtmevaba väljund: 9V/1.1A (10W) ja 5V/1A (5W); USB väljund: 5V/1A. Kaasas 120cm PVC-vaba TPE micro-USB kaabel.

Hinnaklass 0.00
Preview

Laste korduvkasutatav riidest mask, 100% puuvill. Eemaldatava ninaklambri ja 2 voldiga, mis tagab parema sobivuse näole ja suurema kaitsevõime. Mugav ja hea hingatavusega mask. Sertifitseeritud CITEVE poolt, 3 tase (70% CW 177553), mis garanteerib osakeste filtreerimise 70% ja hingatavuse kuni 15l/min, üle 25 pesukorra. Sobilik tsiviilkasutamiseks, tegemist ei ole meditsiinilise seadmega. Pakendatud kilepakendisse. Prinditud maski mitte triikida. Maski mõõdud: 150x90mm, Kõrvasilmused (sama materjal, millest mask) 160mm.

Hinnaklass 0.00
Preview

Soliidne RPET vihmavari pakub suurepärast kaitset vihma eest. 190T pongee RPET polüesterkangast valmistatud vihmavarjul on ajatu ning klassikaline disain, millega võite kõikjal stiilselt reisida. Vihmavarju raam koosneb kõrge kvaliteediga materjalidest: metallraamistik ja fiiberklaasist ribid teevad toote vastupidavaks, hoolikas viimistlus annab juurde kauni välimuse.

Hinnaklass 0.00
Preview

AUTOGRAPH on elegantne pastapliiatsi ja tindipliiatsi komplekt. Matti tooni mustast metallist tindipliiatsil on roostevabast terasest kaas ja sama värvi pastapliiatsil on roostevabast terasest klamber. Eksklusiivses komplektis on ka Dokumental Ink® täitetint. Pakendatud kinkekarpi. Mõõtmed: ø10 x 135 mm. Karbi mõõtmed: 73 x 173 x 28 mm.

Hinnaklass 0.00
Preview

Clik termostopsi kaanel on nutikas 360-kraadine lahendus: seda saab avada ja sulgeda vaid kerge vajutusega. Kahekordse seinaga tops mahutab 225ml ning sellel on integreeritud käepide, mis muudab nii kuumade kui külmade jookide kaasa võtmise lekkekindlaks. Tänu eripärasele disainile on roostevabast terasest väliskorpus hõlpsasti koost võetav, et saaksite seda taaskasutada ja loodust säästa. BPA-vaba ning käsipesuks mõeldud. Registreeritud disainilahendus®.

Hinnaklass 0.00
Preview

Kaasaegne juhtmevaba kõlar, millel on integreeritud juhtmevaba laadimisalus ning alarmkella funktsioon. Kaks 3W kõlarit toodavad suurepärast heli. Integreeritud 2000mAh akuga saate laadida juhtmevabalt oma telefoni. Ilma kaabliteta on teil näiteks õhtuti palju mugavam. Kõlaril on sisseehitatud ajanäidik ning saate hands-free kõnesid teha. Juhtmevaba ühendus toimib 10 meetri raadiuses. Ühe laadimisega kestab aku 6 tundi. Kõlar töötab kas aku peal või USB-ühendusega. Valmistatud ABS-materjalist. Juhtmevaba laadimine töötab uute Androidi telefonidega ja iPhone 8 või uuematega. Sisend: 5V/1A. Juhtmevaba väljund: 5V/1A 5W. Kaasas 150cm micro-USB kaabel.

Hinnaklass 0.00
Preview

Jälgige oma igapäevast vedeliku tarbimist, kasutades seda kavalalt disainitud roostevabast terasest veepudelit. Iga täitmise ja korgi keeramise järel näete kaanel suuremat veepiisa ikooni, mis teeb päevas joodud koguse jälgimise ülimalt lihtsaks. Ainult käsipesu. lekkekindel. Maht 650ml. Registreeritud disainilahendus®.

Hinnaklass 0.00
Preview

Kinnitage magnetiline juhtmevaba laadija oma iPhone 12 tagaküljele ja laadige seadet mugavalt. Magnetid paiknevad täpselt õige koha peal, et tagada teie telefonile parim laadimispositsioon. Bambusest 10W võimsusega juhtmevaba laadija sobib kõigile QI-seadmetele (iPhone 8 ja uuemad; uued Androidi põlvkonnad), seega teiste telefonide puhul saate kasutada laadijat kui tavapärast juhtmevaba laadimisalust. Kaasas 100cm TPE-materjalist micro-USB laadimiskaabel. Toode ja lisatarvikud on PVC-vabad. Sisend DC: 5V/1.5A; Väljund 5V/2.0A (10W). Laadijasse on integreeritud 11 kvaliteetset N52H kuumusekindlat magnetit.

Hinnaklass 0.00
Preview