Ühekordsed maskid

Pakume laias valikus ühekordseks kasutamiseks mõeldud kaitsemaske. FFP-maskid, tsiviilmaskid ja kirurgilised maskid täiskasvanutele ja lastele. Kõikidel meie pakutavatel maskidel on Euroopa Liidu jaoks vajalik dokumentatsioon.

Valitud tooted

Isikukaitsemaskil on 4 mittekootud PP-materjalist kihti, mis on valmistatud vastavalt kõige uuemale tehnoloogiale. Kaasas reguleeritav ninaklamber, mis tagab maski parema sobimise igale näole. Mask on tehtud hea hingatavusega ja nahka mitteärritavast materjalist. Mõeldud ühekordseks kasutuseks. Tagatud on FFP2 kaitse: PFE filtreeritavus ≥ 94%. Vastavuses Euroopa standardiga: EN149: 2001+A1. Koos CE märgisega. Mõõtmed: 160 x 110 mm.

Hinnaklass 0.00
Preview

Isikukaitsemask koos klapiga. Maskil on 4 mittekootud PP-materjalist kihti, mis on valmistatud vastavalt kõige uuemale tehnoloogiale, kaks elastiksanga kõrvade taha kinnitamiseks ja ninaklamber. Mask on tehtud hea hingatavusega ja nahka mitteärritavast materjalist. Ühekordseks kasutuseks. Tagatud on FFP2 kaitse: PFE filtreeritavus ≥ 94%. Vastavuses Euroopa standardiga: EN149: 2001+A1. Koos CE märgisega. Mõõtmed: 160 x 110 mm.

Hinnaklass 0.00
Preview

Kirurgiline kaitsemask sobib suurepäraselt nii igapäevaseks kasutuseks kui ka meditsiinitöötajatele ja patsientidele. Maski kolm kihti on tehtud mittekootud PP-materjalist, kasutades sulamispuhutud ja spunbond-tehnoloogiat. Kergesti kasutataval maskil on kaks elastiksanga kõrvade taha kinnitamiseks ja ninaklamber. Maski on mugav kanda tänu hea hingatavusega ja nahka mitteärritavale materjalile. Ühekordseks kasutuseks. Kaitse bakterite eest on BFE ≥ 95% ja rõhudiferentsiaal < 40 Pa/cm². Vastavuses Euroopa standardiga EN14683:2019. Koos CE-märgisega. Mõõtmed: 145 x 90 mm.

Hinnaklass 0.00
Preview

Kirurgiline kaitsemask sobib suurepäraselt nii igapäevaseks kasutuseks kui ka meditsiinitöötajatele ja patsientidele. Maski kolm kihti on tehtud mittekootud PP-materjalist, kasutades sulamispuhutud ja spunbond-tehnoloogiat. Kergesti kasutataval maskil on kaks elastiksanga kõrvade taha kinnitamiseks ja ninaklamber. Maski on mugav kanda tänu hea hingatavusega ja nahka mitteärritavale materjalile. Ühekordseks kasutuseks. Kaitse bakterite eest on BFE ≥ 98% ja rõhudiferentsiaal < 40 Pa/cm². Vastavuses Euroopa standardiga EN14683:2019. Koos CE-märgisega. Mõõtmed: 145 x 90 mm.

Hinnaklass 0.00
Preview

Kirurgiline kaitsemask sobib suurepäraselt nii igapäevaseks kasutuseks kui ka meditsiinitöötajatele ja patsientidele. Maski kolm kihti on tehtud mittekootud PP-materjalist, kasutades sulamispuhutud ja spunbond-tehnoloogiat. Kergesti kasutataval maskil on kaks elastiksanga kõrvade taha kinnitamiseks ja ninaklamber. Maski on mugav kanda tänu hea hingatavusega ja nahka mitteärritavale materjalile. Kaitseb pritsmete ja vedelike eest. Ühekordseks kasutuseks. Filterkaitse bakterite eest on BFE ≥ 98% ja rõhudiferentsiaal < 60 kPa/cm². Vastavuses Euroopa standardiga EN14683:2019. Koos CE-märgisega. Mõõtmed: 145 x 90 mm.

Hinnaklass 0.00
Preview

XL-komplektis on 50 ühekordset mittesteriilset kirurgilist tüüp 2 näomaski (filtreerib üle 98% bakteritest), millel on professionaalne 3-kihiline kaitse. Maskid on tolmuvastased ja ei takista hingamist. Suurepärane lahendus enda ja teiste tervise kaitsmiseks nii vastuvõttudel, reisidel, firmaüritustel, restoranides, jõusaalides, ehitusplatsil, ilusalongis kui juuksuris. Maskidel on reguleeritav metallriba ja vastupidavad sangad. Vastab nõuetele: CE ja EN14683:2019. Valmistatud ISO 13485 sertifikaadiga vabrikus.

Hinnaklass 0.00
Preview