Firmast

Dot Holding OÜ ettevõte on loodud aastal 2015, eesmärgiga pakkuda ettevõtetele tooteid, mis tekitavad väärtust ja loovad emotsioone. Peamiselt pakume erinevaid reklaamtooteid, ürituste tarvikuid, aga ka muid tooteid, mida ettevõte igapäevategevustes vajab. Töötame usaldusväärsete tehastega üle-maailma ning aitame ettevõtteid toodetega, mis aitavad kaasa nende äriedule!

Personaalne ja mõnus partnerlussuhe

Oleme Teie ettevõtte partneriks ning sõbraks. Meie märksõnadeks on paindlikus ja personaalne kliendisuhe, meie jaoks on kliendid kõige suurem väärtus ning oleme väljas pikaajalise kliendisuhte peal, mis loob väärtust mõlemale poolele.
Planeerime enda tööaega paindlikult ning sageli tegeleme tähtsate asjadega ka hilistel õhtutundidel, et Teie kaubad saaks tarnitud õigeaegselt. Me ei pea paljuks ka Teie e-mailidele või kõnedele vastata vajadusel peale tööpäeva lõppu ning oleme alati valmis operatiivselt tegutsema.

Kättesaadavus

Lai tooteportfoolio

Sisuliselt võib öelda, et pakume tooteid alates nööpnõelast, lõpetades heinakuhjaga. Meie eesmärk on olla partneriks ettevõtetele ning seetõttu ei müü me enamasti üksikuid tooteid eraisikutele (kui just ilusti ei küsita). Suurema osa meie tootevalikust moodustavad erinevad reklaamtooted ja ärikingitused, aga oleme järjest enam laiendamas enda tooteportfoliot, et pakkuda ettevõtetele ka muid äriedu edendamiseks vajalikke tooteid.
Oleme pidevas arengus, leiame pidevalt enda klientide jaoks uusi ja huvitavaid tooteid, külastades erinevaid eriala messe ning kaardistades aktiivselt uusi tehaseid ning hoides silma peal uutel turuga kaasa käivatel trendidel.

Pidev areng