Meist - Kaubad.ee

Kõrgeima klassi ärikingitused alates aastast 2015

Dot Holding OÜ pole kõigest ärikingituste ekspert: meie eesmärgiks on tekitada emotsioone ja luua väärtust. Alustasime tegevust aastal 2015 ning oleme tänaseks saanud usaldusväärseks partneriks paljudele ettevõtetele üle maailma. Müüme reklaamtooteid, ürituste tarvikuid ja kõike muud, mida on vaja teie ettevõtte eduks.

TEIE KINDLAD PARTNERID

Meie suhe klientidega ulatub tehingutest kaugemale: meie põhimõtteks on usaldusel, koostööl ja ühisel visioonil põhinev partnerlus. Loome püsivaid ühendusi ja suudame pakkuda parimaid teenuseid täpselt teie vajadustele. Meie paindlikkus paistab valdkonnas silma.
Dot Holding OÜ areneb pidevalt. Oleme alati uute ja huvitavate toodete otsingul, osaleme rahvusvahelistel messidel, laiendame tehaste võrgustikku ja oleme kursis turusuundadega. Meie kasv saab tuult tiibadesse tänu sellele, et pürgime pidevalt parima poole, ning oskame märgata uusi võimalusi.

OLEME PÜHENDUNUD KASVULE JA INNOVATSIOONILE

PERSONAALNE JA MEELDIV ÄRIPARTNERLUS

Oleme sõbralikud, isikupärased ja kohanemisvõimelised ning töötame hilisõhtuni oluliste projektide kallal, et tagada kaupade õigeaegne kohaletoimetamine. Meie uksed ja liinid on alati avatud, ka väljaspool tavapärast tööaega. Meie ulatuslik portfell sisaldab pea kõike: kõige väiksematest nõeltest kuni suurimate heinakuhjadeni. Teenindame peamiselt ärikliente, keskendudes reklaamtoodetele ja firmakingitustele, kuid avardame pidevalt oma silmaringi. Teie aeg on meile oluline ja meie ööpäevaringne kättesaadavus peegeldab meie pühendumust teie vajadustele.
Juhindume oma missioonist, milleks on täiustada teie kaubamärki ja tõsta see uutesse kõrgustesse. Loome ärisidemeid, mis püsivad väga kaua. Meie hoolikalt koostatud tootevalik on loodud peegeldama teie ettevõtte identiteeti, andma hoogu teie müügile ja looma elamusi, mis jäävad teie kliente saatma veel kauaks pärast ürituse lõppu. Dot Holding OÜ-s ei paku me ainult tooteid; pakume lahendusi, loovust ja võrreldamatut teenindust. Üheskoos loome meeldiva äripartnerluse, mis on väärtuslik mõlemale poolele. Liituge meiega teekonnal, kus kvaliteet kohtub innovatsiooniga, kus partnerlused õitsevad ja kus iga suhtlus on samm kasumliku äri saavutamise suunas.

MEIE LUBADUS TEILE