Korduvkasutatavad joogitopsid ja kohvitopsid NICKNACK: teie roheline valik

Korduvkasutatavad joogitopsid ja kohvitopsid NICKNACK: teie roheline valik

2024-06-27

Keskkonnasõbralik alternatiiv ühekordsetele topsidele

Maailmas, kus keskkonnateadlikkus muutub järjest olulisemaks, mõjutavad meie igapäevaelus tehtavad valikud mitmel viisil planeedi heaolu. Üks olulisemaid keskkonnareostuse põhjustajaid on ühekordselt kasutatavate plastmasstoodete massiline kasutamine, eelkõige ühekordsed plastikust joogitopsid. Festivalid, kontserdid, vabaõhuüritused ja isegi igapäevased tanklatest ostetud äravisatavad topsid tekitavad üle maailma tohutul hulgal jäätmeid, täites prügilad ja kahjustades loodust.

Kaubad.ee-s usume, et väikesed muutused elustiilis võivad viia suurte positiivsete arenguteni meie kõigi heaolu nimel. See filosoofia juhib meie pühendumust pakkuda kõrgekvaliteedilisi korduvkasutatavaid joogitopse ja kohvitopse, mis on stiilsed, praktilised ja keskkonnasõbralikud. Meie NICKNACK korduvkasutatavate topside sari on loodud ühekordselt kasutatavate plastnõude asendamiseks, aidates vähendada jäätmete teket ja edendada jätkusuutlikkust. Vahetades ühekordsed topsid korduvkasutatavate vastu, astute olulise sammu rohelisema tuleviku poole, üks lonks korraga.

Miks valida NICKNACK?

Korduvkasutatavad ja tagastatavad topsid

NICKNACK joogitopsid ja kohvitopsid on valmistatud Tšehhi Vabariigis, kasutades BPA-vaba materjali, mis on tervisele ohutu ja loodussõbralik. Need topsid on kvaliteedigarantii sertifikaadiga, mis kinnitab nende sobivust korduvkasutuseks.

Unikaalne disain ja riputuskonks

Topsidele saab lisada unikaalse riputuskonksu, mis muudab nende käsitsemise ja hoiustamise lihtsaks. Lisaks sellele on metroloogiliselt kontrollitud mõõteskaalaga topsid saadaval mitmes suuruses ja värvitoonis, pakkudes laia valikut vastavalt teie vajadustele.

Brändinguvõimalused

NICKNACK topsid on unikaalsed brändikandjad. Siiditrüki ja In-Mold Labeling (IML) tehnoloogia abil saate luua vastupidavaid ja kauakestvaid erikujundusi, mis ei kulu ega tuhmu. Minimaalne tellimiskogus on 1000 tk IML-trüki puhul ja 250 tk siiditrüki puhul, võimaldades teil oma brändi laialdaselt nähtavaks teha.

Keskkonna- ja eelarvesõbralikud lahendused

NICKNACK korduvkasutatavad topsid aitavad vähendada prügimägedesse jõudvate ühekordsete topside hulka, pakkudes samal ajal kuluefektiivset lahendust ettevõtetele. Need topsid on sobilikud nii käsipesuks kui ka täisautomaatsetele nõudepesumasinatele, tagades lihtsa hoolduse ja pika kasutusea.

Ideaalne kõiksugu üritusteks

NICKNACK korduvkasutatavad joogitopsid ja kohvitopsid sobivad ideaalselt:

  • Festivalidele, kontsertidele, klubidele, kinodele ja teatritele
  • Loomaaedadele
  • Spordiklubidele, -hallidele ja -üritustele
  • Linna ja omavalitsuse kultuuriüritustele, nagu laadad ja jõuluturud
  • Õlle- ja veinipeodele
  • Lõbustusparkidele, veeparkidele ja basseinidele
  • Laagritele, kuurortidele ja turismiobjektidele
  • Ettevõtetele ja korporatiivüritustele
  • Pulmadele ja pidustustele

Korduvkasutatavad joogitopsid NICKNACK

Meie korduvkasutatavad tagastatavad topsid on kõrge kvaliteediga, mille kinnitab spetsiaalne sertifikaat, mis tõestab nende sobivust korduvkasutuseks. Need metroloogiliselt kontrollitud mõõteskaalaga topsid on valmistatud BPA-vabast materjalist, mis on tervisele ohutu. Lisaks sellele toimivad need topsid unikaalse brändikandjana, aidates teie brändi nähtavust suurendada. Loodus- ja eelarvesõbralikud topsid on ideaalne valik igasugusteks üritusteks, olles samal ajal keskkonnasõbralik ja kuluefektiivne lahendus.

Korduvkasutatavad kohvitopsid NICKNACK

NICKNACK korduvkasutatavad kohvitopsid on saadaval erinevates elegantsetes värvitoonides või läbipaistvana, koos valikulise huulikuga kaanega, mis võimaldab lihtsat joomist. Tänu erilisele ümbrisele ei põleta kohvitops teie kätt, võimaldades mugavalt oma lemmikjooki nautida.

Korduvkasutatavad shotiklaasid 4 cl

NICKNACK korduvkasutatavad shotiklaasid on valmistatud kvaliteetsest plastikust ning neil on unikaalne riputussang, mis teeb käsitsemise ja hoiustamise lihtsaks. Sangaga shotiklaasid sobivad ideaalselt kangema joogi jaoks ning neile saab trükkida oma disaini, muutes nad suurepäraseks valikuks pidudele ja erilistele sündmustele.

Värvilised korduvkasutatavad joogitopsid, trükiga või ilma

Lisage sära igale sündmusele mitmekülgsete ja stiilsete NICKNACK värviliste joogitopsidega, mis on saadaval 19 erinevas värvitoonis ja läbipaistvuse astmega. Personaliseeritud trükkimise võimalused ja virnastatav disain muudavad need topsid ideaalseks igaks sündmuseks või reklaamürituseks.

Peokomplekt NICKNACK

Tõstke oma aiapeod, BBQ-d või pulmad uuele tasemele selle mitmekülgse peokomplektiga, mis toob rõõmu nii lastele kui täiskasvanutele. Täiuslikult praktiline ja värviküllane komplekt on iga peo asendamatu osa.

Muuda iga kogunemine pidulikuks sündmuseks meie praktilise NICKNACK korduvkasutatavate joogitopside peokomplektiga. Ideaalne välisündmuste, grillimiste või pulmade jaoks. Värvikate topside komplekt rõõmustab igas vanuses külalisi. Valmistatud vastupidavast, korduvkasutatavast materjalist. Topsid on keskkonnasõbralikud ning lisavad teie üritusele värviküllast ilmet.

Võtke meiega ühendust juba täna, et esitada tellimus. Muutke oma joogiteenindus NICKNACKi abil perfektseks – parim kombinatsioon praktilisusest, logotrükist ja värvilisest esteetikast.

Küsige pakkumist