Kaubad.ee - COVID-19 kiirtestid

COVID-19 kiirtestid

Võitluses ülemaailmse COVID-19 pandeemia vastu on olulisel kohal kvaliteetsed kiirtestid, millega saab nakatumist tuvastada võimalikult kiiresti. Koroonaviiruse sümptomid sarnanevad mitmele teisele haigusele, mistõttu on oluline ruttu välja selgitada, millega tegu. Positiivse tulemuse korral saab haigestunud inimene võimalikult varakult isolatsiooni minna, mis päästab teisi nakatumisest. Negatiivne tulemus aitab raskel hetkel rahuneda, sest hirm COVID-19 haigestumise ees on äärmiselt stressirohke. Enesetundest oleneb nii üritusele kui reisile minek.

Kas teie ettevõte on juba kaalunud kiirtestide soetamist?

Käepärased kiirtestid on suurepäraseks abivahendiks nii ürituste korraldamisel kui ka ettevõttesiseselt.

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks on sise- ja väliürituste korraldamiseks kehtestatud mitmeid riiklikke piiranguid. Keerulistes oludes konverentside, kultuuriürituste jm korraldamine muutub aina rangemaks: kliendid peavad suutma tõestada, et nad pole koroonasse haigestunud. Kiirtestide varu tuleb kindlasti kasuks, sest neid on lubatud teostada jooksvalt kohapeal.

Kiirtestikomplektid tasuvad end kindlasi ära ka ettevõttesiseselt. Kui töötajal tekib nakkuskahtlus, saab käepärase testi abil kiiresti selgusele jõuda, kuidas tuleks edasi tegutseda.

Meie tootevalikus on erinevat tüüpi antigeenseid kiirteste, mille tööpõhimõte on analoogne. Tegemist on kvalitatiivse membraanse immunoanalüüsiga, mis tuvastab SARS-CoV-2 nukleokapsiidi valkude antigeenide olemasolu. Komplektis sisalduva testkasseti testiriba on kaetud SARS-CoV-2 antikehadega. Selle peal reageerib patsiendilt võetud proov SARS-CoV-2 antikehadega. Kui proov sisaldab SARS-CoV-2 antigeene, ilmub kasseti reaktsioonipinnale vastav värviline indikaatorjoon. Täiendava tõestusena protseduuri korrektsusest ilmub kontrolljoone piirkonda teine värviline joon, mis näitab, et testiribale kantud proovi kogus oli piisav ja vedelik tungis testiriba membraanist korralikult läbi.

Erinevus seisneb selles, millise tehnilise meetodiga kogutakse patsiendilt proov.

Kõige mugavam on sooritada test Rapid Response kiirtestipliiatsiga, mille jaoks pole vaja isegi sülitada: seade kogub sülje otse patsiendi suust.

REALY ja DeepBlue on kiirtestid, mille jaoks on patsiendil vaja topsi sülitada. Seda testi on võimalik sooritada iseseisvalt.

GREENSPRING on kiirtest, mille jaoks on patsiendilt vaja võtta vatitikuga kaapeproov. Selle testi jaoks on vaja teise inimese abi.

Koroonaviiruse kiirtestide täpsus on üle 96%, mis tähendab, et nende tulemused kattuvad PCR-testide tulemustega üle 96%.

NB! Negatiivne testitulemus ei välista SARS-CoV-2 nakatumise võimalust täielikult. Sümptomite kahtluse korral on soovitatav teha täiendavaid uuringuid. Võtke ühendust perearsti nõuandeliiniga 1220.

COVID-19 kiirtestid on mõeldud ainult professionaalseks kasutamiseks.

Kiirtestidele ei saa lisada erikujundust.

Süljeprooviga antigeeni kiirtestipliiats Rapid Response

Esimene ja ainus süljepõhine antigeeni kiirtest maailmas, mille jaoks ei pea sülitama!

Otse suust võetud süljeproov on ülimugav ja kiire meetod, millega saab koroonaviiruse nakatumiskahtluse korral teada, kuidas edasi tegutseda.

Testi kõikjal! Teil pole vaja raisata aega testikomplekti ülesseadmisele ja tülikate tarvikute käsitsemisele. Kiirtestipliiats sisaldab endas kõike vajalikku – saate testi mugavalt läbi viia igas olukorras.

Testitulemused on loetavad juba 15 minuti pärast.

Tundlikkus = 90%

Spetsiifilisus = 97%

Kiirtestipliiatsi käsnalaadne ots kogub 2 minuti jooksul piisava koguse süljeproovi otse suust. Samuti väldite ebamugavat vatitikuga kaapimist, millel põhineb palju teisi nina- ja kurguteste.

Süljeprooviga antigeeni kiirtest REALY

Süljeproov on mugav ja kiire meetod, millega saab koroonaviiruse nakatumiskahtluse korral teada, kuidas edasi tegutseda.

Testitulemused on loetavad juba 10-20 minuti pärast.

Tundlikkus = 92,9%

Spetsiifilisus = 99,58%

Täpsus = 96,79%

Kiirtest REALY on in vitro diagnostiline test, millega saab kvalitatiivselt tuvastada 2019. aasta koroonaviiruse nukleoproteiini ja ogavalgu glükoproteiini olemasolu inimese süljes. Viirus tuvastatakse uue koroonaviiruse antigeenidele vastavate spetsiifiliste monoklonaalsete antikehade põhjal. Testitulemused pakuvad kliinilistele arstidele informatsiooni, mille põhjal saab välja kirjutada sobilikke ravimeid.

Süljeproov tuleb võtta komplekti kuuluvate kogumisvahendite abil. Järgige allpool välja toodud üksikasjalikke kasutusjuhiseid. Käesoleva testi jaoks ei tohiks kasutada ühtegi teist kogumisvahendit. Testiks võib kasutada ükskõik millisel kellaajal võetud süljeproovi.

Süljeprooviga antigeeni kiirtest DeepBlue

Mugav kiirtest SARS-CoV-2 antigeeni kvalitatiivseks tuvastamiseks inimese süljeproovist.

Süljeproov on mugav ja kiire meetod, millega saab koroonaviiruse nakatumiskahtluse korral teada, kuidas edasi tegutseda.

Testitulemused on loetavad juba 20 minuti pärast.

Tundlikkus = 97,1%

Spetsiifilisus = 99,8%

Kiirtestikomplekt kasutab “double antibody sandwich” ehk DAS-meetodit, et tuvastada SARS-CoV-2 antigeeni olemasolu. Kui proov sisaldab antigeeni, kinnitub see testpiirkonnas hiire anti-SARS-CoV-2 N proteiini monoklonaalse antikeha külge, mis on märgistatud kolloidkullaga. Moodustunud immuunkompleks seondub testjoonepiirkonnas veel ühe markeeritud hiire anti-SARS-CoV-2 N proteiini monoklonaalse antikehaga ja tekitab kompleksi. Ilmub värviline joon, mis tähistab SARS-CoV-2 antigeeni positiivset tulemust.

Ninakaapega COVID-19 kiirtest GREENSPRING

Koroonaviiruse (2019-nCoV) antigeeni kiirtestikomplekt, koduseks kasutuseks ja ettevõtetele.

GREENSPRING in vitro kiirtestikomplekt võimaldab kiiresti ja kvalitatiivselt tuvastada SARS-CoV-2 antigeenide olemasolu inimese ninast, suuneelust või ninaneelust tampooniga võetud kaapeproovides.
Saate 15 minuti jooksul usaldusväärse testitulemuse.

Kokku on kolm erinevat kaapevõimalust:

  • Nasofarüngeaalne kaabe (ninaneelust) (täpsus 99.35% / 98,63%),
  • Nasaalne kaapeproov (ninaesikust) (täpsus 98,48% / 97,99%),
  • Orofarüngeaalne kaapeproov (suuneelust).

Enne proovi võtmist lugege tähelepanelikult toote infolehte!
Viige läbi test hiljemalt 30 minutit pärast proovitampooni pakendist väljavõtmist.

COVID-19 kiirtestid

Kirjeldage võimalusel eelarvet, kiirtestide arvu ning millal on tooted vaja kohale toimetada, et saaksime soovitada parimaid lahendusi.