Kaubad.ee - Erikujundusega käepaelad üritustele ja reklaamiks

Erikujundusega käepaelad üritustele ja reklaamiks

Käepaelad sobivad ülihästi mitmeks otstarbeks, näiteks inimeste kontrollimiseks ürituse sissepääsu juures, turvalisuse tagamiseks ja ettevõtte reklaamimiseks. Pakume laia valikut erinevatest materjalidest tehtud käepaelu, millels saab lisada unikaalse personaliseeritud kujunduse. Vaadake valikut allpool!

Tyvek käepaelad

Tyvek on paberilaadne sünteetiline materjal, millest tehtud käepaelad sobivad suurepäraselt teie ürituse jaoks: nad on taskukohase hinnaga, peavad vastu rebenemisele ning ei lähe märjaks saades katki. Lisaks on Tyvek-käepaelad turvalised: sulgemiseks kasutatav kleepriba on disainitud sedasi, et see läheb automaatselt katki, kui käepaela üritatakse lahti teha. Valige kõige meelepärasem erikujundus: printige käepaelale kas ühe või mitme värviga lahendus, vaadake meie eelvaliku pakkumisi, valige lastele sobilik disain või tellige valged ilma kujunduseta käepaelad.

Kui soovite keskkonnasõbralikku käepaela, pakume ka mudelit, mille küljest ei kuku ühtegi paberitükki ära, kui panete selle kliendile ümber käe.

Käepaelte pikkus on 25,5 cm. Valida on 2 laiust: 19 või 25 mm.

Käepaeltelt saab ära lõigata 5 cm, ilma lisatasuta.

Käepaela kleeperibale saab lisada personaliseeritud kujunduse. Selleks tohib logo olla max. 17 mm pikk.

Soovitame jätta osa käepaelast trükkimata, sest kleeperiba ei jää tindi peale eriti hästi kinni – see osa peaks jääma valge.

Täisvärvilise trüki saab lisada ainult valgele käepaelale.

Vinüülist käepaelad

Vinüülist ehk plastikust käepaelad koosnevad kolmest eri vinüülikihist. Nad on käe peal mugavad ja neid saab muretult kanda lausa mitu päeva. Paelad käivad kinni ühekordse plastikklambriga. Vinüülist käepaelte peale saab printida ühe või mitme värviga erikujunduse. Valige värvide ja laiuste seast sobivaim kombinatsioon.

Vinüülist käepaelad on saadaval ühes pikkuses, kuid neil on palju auke, mis võimaldab neid panna ka laste kätte.

Personaalse täisvärvilise kujunduse saab trükkida valgele käepaelale. Värvilisele käepaelale saab trükkida värvilise logo või teksti.

Vinüülist käepaelale saab digitaalselt trükkida foto!

Särage nagu VIP!

Sädelevatel plastikust käepaeltel on tõeline vau-faktor. Nad sobivad nagu valatult ballidele, VIP-klientidele ja eksklusiivsetele pidudele. Käepaelad käivad kinni ühekordse plastiktrukiga. Valige 6 erineva värvi seast sobiv variant või printige käepaeltele vabal valikul tekst või logo.

Heledale käepaelale soovitame trükkida tumeda värviga kujunduse, sest see jääb kõige paremini näha. Tumeda käepaela peale sobib väga hästi just hõbedane kujundus.

Trükitav ala on 90 x 15 mm.

Riidest käepaelad

Riidest käepaelad on mugavad, vastupidavad ja turvalised. Neid saab muretult kanda veel kaua aega pärast ürituse lõppu, mis tähendab teie ettevõttele palju reklaami! Meie valikus on 5 erinevat kinnitust. Kas vajate kangast käepaelu võimalikult kiiresti? Sellisel juhul valige mudel, mis on juba laos olemas.

Polüestrist käepaelad peavad hästi vastu kloorile.

Riidest käepaeltele saab kududa kuni 8 eri värviga kujunduse. Trükkimiseks mõeldud riidest käepaeltele saab lisada sublimatsioontrükis täisvärvilise kujunduse.

Leiame teie logole kõige sarnasemat värvi lõngad. Võite meile anda Pantone värvikoodid!

Meie riidest käepaelad on OEKO-TEX sertifikaadiga. Alates 1992. aastast on OEKO-TEX 100 standard olnud rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteedimärk, mis tõendab tekstiilitoodete ökosõbralikku valmimisprotsessi.

Trükitud riidest käepaelad saab personaliseerida transfertrükis, mis tagab detailse ja terava täisvärvilise erikujunduse. Samuti saate lisada fotokvaliteediga gradiendi.

Kui soovite käepaelu, mille trükk on sama vastupidav kui käepaela materjal ise, valige sublimatsioontrükk.

Kunstnahast käepaelad

Kunstnahast käepaelaga on turvaline ja stiilne üritusele siseneda. Unikaalsed imitatsioonnahast käepaelad on saadaval 4 erinevas värvis ning nende peale saab trükkida 1 või 2 värviga kujunduse; samuti saab logo graveerida. Käepaela kinnitamiseks on kaks võimalust: metallist või plastikust trukk.

Kõige autentsem väljanägemine on graveeritud kunstnahast käepaeltel. Teie valitud tekst graveeritakse materjali sisse, mis on sama meetod, mida kasutavad päris nahaga töötavad rätsepad. Sedasi jääb tekst ülejäänud käepaelaga sama värvi.

Pakume 2 eri tüüpi kinnitusi: plastiktrukk või metallkinnitus.

Kunstnahast käepaelte üheks eeliseks on see, et neisse ei imendu märjaks saades vett.

Silikoonist käepaelad

Silikoonist ehk kummist käepaelad on valmistatud pehmest ja mugavalt kantavast plastmassist, mis on ühtlasi paindlik ja veekindel. Neid käepaelu saab peale üritust veel pikka aega aksessuaarina kanda. Silikoonist käepaelad on saadaval 3 eri suuruses ja 1 laiuses. Valige sobiv erikujunduse liik ja värvid ning looge ideaalne käepael.

Kui tellite erinevas suuruses silikoonist käepaelu, mille erikujundus on sama suurusega, ei kaasne sellega lisakulusid.

LED-käepaelad

LED-valgustusega käepaelad loovad energilise atmostääfi ja teevad kliendid hämaras toimuvate ürituste ajal nähtavamaks. Valige kahe LED-käepaela mudeli vahel. Esimene neist pulseerib koos heli rütmiga (muusika, hääled, plaksutamine). Teisel mudelil on 3 eri valgusrežiimi: aeglane või kiire pulseeriv valgus ja püsivalgustus. Valige 7 eri värvi valguse vahel või looge neist kombinatsioon. Käepaeltele saab lisada valge tindiga personaliseeritud kujunduse või logo graveerida. Kas vajate LED- käepaelu võimalikult kiiresti? Sellisel juhul valige mudel, mis on juba laos olemas.

Käepaelad on pakendatud koos vahetatavate patareidega (CR1220), mis töötavad järjest 5 tundi.

LED-käepaelad on tehtud ABS-plastikust ja TPU-materjalist (segu tugevast plastikust ja pehmest silikoonist).

Käepaelad töötavad manuaalselt.

Termotrüki käepaelad

Termotrüki käepaelad on ideaalne vahend üritust külastavate klientide tuvastamiseks. Nende käepaelte materjal on pehme, mugav, vastupidav ja rebenemiskindel. Ühekordselt kasutatavad käepaelad võimaldavad kiiresti teada saada, kas kliendil on parasjagu luba ürituse tsoonis viibida. Valida saab 6 värvi seast. Nendele käepaeltele saab logo, triipkoodi või teksti trükkida ise, kasutades isiklikku termoprinterit (ainult must tint).

Meditsiinilised käepaelad

 

Meditsiinilised käepaelad on kiire ja lihtsasti paigaldatav abivahend, millega saab diskreetselt kirja panna patsiendi olulise informatsiooni. Need käepaelad on spetsiaalselt mõeldud haiglatele ja muudele raviasutustele patsientide idenfititseerimiseks. Meditsiinilised käepaelad kinnituvad plastikust klambriga ja sisaldavad lahtrit info kirjutamiseks. Meie tootevalikus on erinevat värvi käepaelu nii täiskasvanutele kui lastele.

100% erikujundusega käepaelad

Kõige rohkem valikuid käepaela personaliseerimiseks!

Kirjuta meile ja kirjelda enda soove, teeme Sulle pakkumise!