Kaubad.ee - Personaalsed kinkepakid

Personaalsed kinkepakid

Tehke ärikingitus tõeliselt meeldejäävaks, luues erilahendusena unikaalse kinkekarbi. Saate karbile lisada personaalse kaardi või kirja ning kombineerida selle sisu täpselt nii nagu soovite. Kinkepakid toimetatakse kulleri poolt isiklikult kohale.

Kinkepaber teeb ärimeene veelgi kaunimaks. Valige meeleolukas paber ning teie kliendid hindavad seda kindlasti, et olete näinud ekstra palju vaeva ja mõelnud läbi kõik detailid.

See, kuidas te kingituse üle annate, on tihtipeale väga oluline osa kingituse õnnestumisest. Personaliseeritud kingipakid tekitavad tõelise vau-efekti ning avaldavad teie klientidele muljet.

Üllatage klienti ja tehke esmamulje veelgi lahedamaks, lisades kingipakki personaliseeritud tervituskaardi. See võib olla sõnum teie ettevõtte poolt, logoga juhend või lihtne “Aitäh” – võimalusi on lõputult.

Toimetame kinkepakid individuaalselt kohale. Selleks edastage meile saajate aadressid ning toimetame ise edasi. Pakid viivad kohale postiettevõtted. Anname teile jooksvalt infot pakkide edastamise iga etapi kohta.

Lugege kõige kohta täpsemalt siit.

Allpool on valik ärikingitusi, mida on võimalik kinkepakki kombineerida:

Tehnika

Kontoritarbed

Joogitarbed

Kodu

Tekstiil