Kaubad.ee - Woodsoni süütevahendid

Woodsoni süütevahendid

Woodson® on unikaalne kaubamärk, mille üliefektiivsed ja loodussõbralikud tooted teevad lõkke süütamise ja grillimise palju kiiremaks ja mugavamaks. Tootevalikus on nii innovaatilisi ja kompaktseid lõkkekomplekte kui ka küünlapakke, mis loovad väliüritustel hubase õhkkonna. Loobuge tüütust süütevedelikust ja ebatõhusast grillsöest – Woodsoni kvaliteetsed valmislahendused saavad ruttu teie lemmikuks nii aiapeol kui metsamatkal!

Woodson Eco lõkkekomplekt

Woodsoni patenteeritud ökoloogilise lõkkekomplekiga saab hõlpsasti ja kiiresti süüdata lõkke kõikjal, kus viibite: nii aiapeol kui ka looduses. Mugav ja töökindel Woodson Eco lõkkekomplekt on ideaalne lahendus igas olukorras!

Iga Woodson Eco lõkkekomplekti karp sisaldab:

  • 1 ökoloogilist lõkkekomplekti,
  • tikutoosi, mille sees on 5 tikku.

Lõkkekomplekt on saadaval nii ühekaupa kui kuuekaupa.

Woodson Eco Survival lõkkekomplekt

Ökoloogiline lõkkekomplekt matkajale sobilikus versioonis! Kiire ja efektiivse lõkkekomplekti SURVIVAL mudel mahub mugavalt seljakotti. Süüdake lõke kõikides ilmastikutingimustes: nii mägedes kui järve ja mere ääres. Nautige lõket, soojendage ennast ja küpsetage toitu.

Loodussõbraliku lõkkekomplekti matkaversioon on ülimalt praktiline, sest see võtab teie kotis väga vähe ruumi. Saate lõkkekomplekti kokku voltida vaid mõne hetkega.

Woodson Eco lõkkekomplekt isetegemiseks, 100 detaili karbis

Puidust karp sisaldab 100 detaili, millest saab ise kokku panna Woodson Eco lõkkekomplektid! Toode on mõeldud neile, kes soovivad teha erilist firmakingitust või kasutavad ökoloogilist tulehakatist regulaarselt.

Isetegemiseks mõeldud Woodson Eco lõkkekomplekti karbis on järgnevad tarvikud:

  • 100 detaili, millest saab kokku panna ökoloogilised lõkkekomplektid,
  • alus, mille peal on mugav lõkkekomplekti kokku panna,
  • 3 tikutoosi.

Saadaval ka soodusversioon pappkarbis.

Woodson PURE FIRE tulehakatis

Loodussõbralik ja ülimalt efektiivne Woodsoni tulehakatis, mida on lihtne ja turvaline kasutada. Lisaks on see ülimalt kerge ja tuulekindel! Tänu erilisele saepuru meenutavale puidust koostisele põleb hakatis väga hästi (süütamiseks piisab ühest sädemest). Proovige Pure Fire tulehakatist ja te ei kasuta enam kunagi ühtegi teist süütevahendit.

Pure Fire koostis:

  • Puidutükid,
  • kõrgeima kvaliteediga hüdrotöödeldud parafiin (vastab väga kõrgetele puhtusestandarditele),
  • looduslik toiduvärv.

Tulehakatis on saadaval kahes suuruses: XL (0.25 kg) ja M (0.1 kg).

Woodson ühekordne grill koos söe või puusöest brikettidega, pappkarbis

UUS! Woodsoni ühekordne grill on suurepärane lahendus neile, kes hindavad kiiret ja mugavat grillimist. Teil pole vaja lisada ei sütt ega hakatist – pappkarpi pandud komplektis on kõik juba olemas, ning te ei tee isegi käsi mustaks! Asetage komplekt lõkkeplatsile või grillahju.

Innovaatilise Woodsoni grilli kasutamine on kiire ja lihtne! Rebige pakendi pealt kate ning asetage see sinna, kus soovite küpsetada. Süüdake tulehakatis ja oodake natuke aega, kuni süsi on põlema läinud.

Toode on saadaval kahes variandis: koos puusöega (0.5 kg) ja koos puusöest brikettidega (0.8 kg).

 

 

Woodson pakk-küünal

Woodsoni pakk-küünal võimaldab teil luua seltskondlikel üritustel meeleoluka ja unikaalse atmostfääri, näiteks aia- või grillpeol. Suurepärane dekoratsioon sobib ka talvel kasutamiseks, näiteks kelgutades või muudel väliüritustel.

Pakk-küünal on valmistatud kuivatatud männipuidust ja mõeldud ühekordseks kasutamiseks.

Woodsoni pakk-küünla süütamine pole üldsegi keeruline. Asetage see ühtlasele pinnale ja veenduge, et selle ümber pole süttivaid materjale.

Pakk-küünal on saadaval neljas variandis:

Tavasuuruses pakk-küünal ja tsitronella eeterliku õliga pakk-küünal, mis peletab põledes sääski;

Kompaktsem Slim-versioon, kas koos tsitronellaga või ilma.

Woodson rootsi küünal

Woodsoni rootsi küünal on mugav kaasaskantav küpsetusvahend, millega saate valmistada toitu välitingimustes iga ilma korral. Tegemist on puidust pakuga, mille sisse on tehtud sälgud niiviisi, et pakk hakkab seestpoolt põlema. Tuli kestab umbes ühe tunni.

Woodsoni rootsi küünal tuleb asetada tasasele pinnasele. Veenduge, et vähemalt kahe meetri kaugusel küünlast poleks kergesti süttivaid materjale. Rootsi küünla süütamine on lihtne – keev vesi ja soe toit valmib kiiresti.

Woodson lõkkepakk

Woodsoni lõkkepakk on suurepärane lahendus nii teie elutoakaminasse kui ka lõkkeplatsile teie aias. Süüdake kiiresti ja efektiivselt tuli, looge soojust ja unikaalne atmosfäär.

Lõkkepakk on mõeldud ühekordseks kasutamiseks ja valmistatud kuivatatud kasepuidust.

Kas armastate veeta õhtuid hubaselt elutoakamina ees? Woodsoni lõkkepakk aitab teil luua õdusa õhkkonna. Looduslik materjal ehk kuiv kasepuit põleb piisavalt kõrge leegiga, et saate nautida kaunist vaadet.

Woodsoni lõkkekomplektid

Galerii

Preview
Preview
Preview
Preview
Preview
Preview
Preview
Preview
Preview
Preview
Preview
Preview
Preview
Preview
Preview
Preview
Preview
Preview

Kirjeldage võimalusel eelarvet, toodete arvu ning millal soovite tooteid kätte saada, et saaksime soovitada parimaid lahendusi.